Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac Pro 215/40 R17 87Y

Vredestein

Vredestein Quatrac Pro215/40 R17 87Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Vredestein
Ширина:
215
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692347160
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  117,2 €

Цена по парче

117,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,44 €

Назад кон врвот