Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac Pro 205/55 R17 95V

Vredestein

Vredestein Quatrac Pro205/55 R17 95V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Vredestein
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692347153
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  102,4 €

Цена по парче

102,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,97 €

Назад кон врвот