Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac 5 275/55 R17 109V

Vredestein

Vredestein Quatrac 5275/55 R17 109V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
275
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692319204
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  143,9 €

Цена по парче

143,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,94 €

Назад кон врвот