Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac 5 265/50 R19 110W

Vredestein

Vredestein Quatrac 5265/50 R19 110W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
265
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
W
EAN:
8714692331855
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
C
72 dB

Највисока цена:  178,7 €

Цена по парче

178,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,94 €

Назад кон врвот