Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac 5 205/50 R15 86H

Vredestein

Vredestein Quatrac 5205/50 R15 86H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Vredestein
Ширина:
205
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
H
EAN:
8714692316340
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  78 €

Цена по парче

78 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,23 €

Назад кон врвот