Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac 5 205/45 R17 88Y

Vredestein

Vredestein Quatrac 5205/45 R17 88Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Vredestein
Ширина:
205
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692318979
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  135,8 €

Цена по парче

135,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,75 €

Назад кон врвот