Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac 5 195/70 R14 91T

Vredestein

Vredestein Quatrac 5195/70 R14 91T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Vredestein
Ширина:
195
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
T
EAN:
8714692316586
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
69 dB

Највисока цена:  83,9 €

Цена по парче

83,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,32 €

Назад кон врвот