Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac 5 195/60 R14 86H

Vredestein

Vredestein Quatrac 5195/60 R14 86H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Vredestein
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
H
EAN:
8714692316609
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
69 dB

Највисока цена:  63,5 €

Цена по парче

63,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот