Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac 5 175/65 R13 80T

Vredestein

Vredestein Quatrac 5175/65 R13 80T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Vredestein
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
80
Индекс на брзина:
T
EAN:
8714692316463
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
69 dB

Највисока цена:  65,3 €

Цена по парче

65,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,57 €

Назад кон врвот