Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac 5 165/60 R14 79H

Vredestein

Vredestein Quatrac 5165/60 R14 79H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Vredestein
Ширина:
165
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
H
EAN:
8714692316302
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
69 dB

Највисока цена:  57,4 €

Цена по парче

57,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,23 €

Назад кон врвот