Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac 3 215/65 R15 96H

Vredestein Quatrac 3
Vredestein Quatrac 3
Vredestein

Vredestein Quatrac 3215/65 R15 96H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
Vredestein
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
H
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  396 €

Цена по парче

396 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот