Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac 225/60 R16 102H

Vredestein

Vredestein Quatrac225/60 R16 102H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Vredestein
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
H
EAN:
8714692358463
ЕУ Етикета:
B
B
71 dB

Највисока цена:  136,5 €

Цена по парче

136,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,97 €

Назад кон врвот