Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac 215/70 R16 100H

Vredestein Quatrac
Vredestein Quatrac
Vredestein

Vredestein Quatrac215/70 R16 100H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
H
EAN:
8714692358418
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  116,9 €

Цена по парче

116,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,32 €

Назад кон врвот