Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac 215/60 R16 99V

Vredestein Quatrac
Vredestein Quatrac
Vredestein

Vredestein Quatrac215/60 R16 99V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Vredestein
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692358364
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  129,3 €

Цена по парче

129,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,25 €

Назад кон врвот