Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac 205/55 R16 91V

Vredestein Quatrac
Vredestein Quatrac
Vredestein

Vredestein Quatrac205/55 R16 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Vredestein
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692358081
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  76,8 €

Цена по парче

76,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,29 €

Назад кон врвот