Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac 195/65 R15 95T

Vredestein

Vredestein Quatrac195/65 R15 95T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Vredestein
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
T
EAN:
8714692358128
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  58,6 €

Цена по парче

58,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,23 €

Назад кон врвот