Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac 195/50 R16 88V

Vredestein Quatrac
Vredestein Quatrac
Vredestein

Vredestein Quatrac195/50 R16 88V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Vredestein
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692358494
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  106,8 €

Цена по парче

106,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,57 €

Назад кон врвот