Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac 195/50 R15 82V

Vredestein Quatrac
Vredestein Quatrac
Vredestein

Vredestein Quatrac195/50 R15 82V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Vredestein
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692358197
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  68,6 €

Цена по парче

68,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,18 €

Назад кон врвот