Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac 185/65 R15 92H

Vredestein

Vredestein Quatrac185/65 R15 92H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Vredestein
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
H
EAN:
8714692358166
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  56,3 €

Цена по парче

56,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,23 €

Назад кон врвот