Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac 185/60 R15 88H

Vredestein Quatrac
Vredestein Quatrac
Vredestein

Vredestein Quatrac185/60 R15 88H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Vredestein
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
H
EAN:
8714692358173
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  86,6 €

Цена по парче

86,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3 €

Назад кон врвот