Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac 185/55 R15 82H

Vredestein Quatrac
Vredestein Quatrac
Vredestein

Vredestein Quatrac185/55 R15 82H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Vredestein
Ширина:
185
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
H
EAN:
8714692358241
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  95,9 €

Цена по парче

95,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,45 €

Назад кон врвот