Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac 175/55 R15 77T

Vredestein Quatrac
Vredestein Quatrac
Vredestein

Vredestein Quatrac175/55 R15 77T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Vredestein
Ширина:
175
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
77
Индекс на брзина:
T
EAN:
8714692358234
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  76,1 €

Цена по парче

76,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,57 €

Назад кон врвот