Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac 165/65 R15 81T

Vredestein

Vredestein Quatrac165/65 R15 81T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Vredestein
Ширина:
165
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
81
Индекс на брзина:
T
EAN:
8714692358319
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  56,6 €

Цена по парче

56,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,09 €

Назад кон врвот