Споредете до 4 продукти:

Vredestein MULTI RILL 7.50 D18 101A8

Vredestein MULTI RILL
Vredestein MULTI RILL
Vredestein

Vredestein MULTI RILL7.50 D18 101A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
7.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692052033

Највисока цена:  166,1 €

Цена по парче

166,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,72 €

Назад кон врвот