Споредете до 4 продукти:

Vredestein MULTI RILL 7.50 D16 103A8

Vredestein MULTI RILL
Vredestein MULTI RILL
Vredestein

Vredestein MULTI RILL7.50 D16 103A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
7.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692051937

Највисока цена:  143,3 €

Цена по парче

143,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,72 €

Назад кон врвот