Споредете до 4 продукти:

Vredestein MULTI RILL 6.00 D16 88A8

Vredestein MULTI RILL
Vredestein MULTI RILL
Vredestein

Vredestein MULTI RILL6.00 D16 88A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
6.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692051876

Највисока цена:  100 €

Цена по парче

100 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,36 €

Назад кон врвот