Споредете до 4 продукти:

Vredestein MULTI RILL 11.50/80 D15.3 119A8

Vredestein MULTI RILL
Vredestein MULTI RILL
Vredestein

Vredestein MULTI RILL11.50/80 D15.3 119A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
11.50
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
15.3
Индекс на товар:
119
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692051814

Највисока цена:  244,4 €

Цена по парче

244,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,72 €

Назад кон врвот