Споредете до 4 продукти:

Vredestein MULTI RILL 11.00 D16 122A8

Vredestein MULTI RILL
Vredestein MULTI RILL
Vredestein

Vredestein MULTI RILL11.00 D16 122A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
11.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
122
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692051999

Највисока цена:  397,6 €

Цена по парче

397,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот