Споредете до 4 продукти:

Vredestein Multi Rill+ 9.00 D16 116A8

Vredestein

Vredestein Multi Rill+9.00 D16 116A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
9.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
116
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692051951

Највисока цена:  236,4 €

Цена по парче

236,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,72 €

Назад кон врвот