Споредете до 4 продукти:

Vredestein Multi Rill+ 10.00 D16

Vredestein

Vredestein Multi Rill+10.00 D16

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
10.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
EAN:
8714692051975

Највисока цена:  184,2 €

Цена по парче

184,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,72 €

Назад кон врвот