Споредете до 4 продукти:

Vredestein Lug Ring 7.50 D18 106A8

Vredestein Lug Ring
Vredestein Lug Ring
Vredestein

Vredestein Lug Ring7.50 D18 106A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
7.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692052194

Највисока цена:  140,1 €

Цена по парче

140,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,72 €

Назад кон врвот