Споредете до 4 продукти:

Vredestein Lug Ring 6.50 D16 91A8

Vredestein Lug Ring
Vredestein Lug Ring
Vredestein

Vredestein Lug Ring6.50 D16 91A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
6.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692052132

Највисока цена:  97,3 €

Цена по парче

97,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,36 €

Назад кон врвот