Споредете до 4 продукти:

Vredestein Lug Ring 6.00 D19 93A8

Vredestein Lug Ring
Vredestein Lug Ring
Vredestein

Vredestein Lug Ring6.00 D19 93A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
6.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692052217

Највисока цена:  103,8 €

Цена по парче

103,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,36 €

Назад кон врвот