Споредете до 4 продукти:

Vredestein Grip+ 205 R16 104T

Vredestein

Vredestein Grip+205 R16 104T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
Vredestein
Ширина:
205
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
T
EAN:
8714692282089

Највисока цена:  222,7 €

Цена по парче

222,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,44 €

Назад кон врвот