Споредете до 4 продукти:

Vredestein GREENTRAX 250/50 D8 90A8

Vredestein

Vredestein GREENTRAX250/50 D8 90A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
250
Висина:
50
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
Индекс на товар:
90
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692274145

Највисока цена:  125,8 €

Цена по парче

125,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,36 €

Назад кон врвот