Споредете до 4 продукти:

Vredestein GREENTRAX 210/60 D8 76A8

Vredestein

Vredestein GREENTRAX210/60 D8 76A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
210
Висина:
60
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
Индекс на товар:
76
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692274138

Највисока цена:  79,5 €

Цена по парче

79,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,36 €

Назад кон врвот