Споредете до 4 продукти:

Vredestein Flotation Trac 750/45 R26.5 170D

Vredestein Flotation Trac
Vredestein Flotation Trac
Vredestein

Vredestein Flotation Trac750/45 R26.5 170D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
750
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
26.5
Индекс на товар:
170
Индекс на брзина:
D
EAN:
8714692186721

Највисока цена:  2.740,1 €

Цена по парче

2.740,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  88,14 €

Назад кон врвот