Споредете до 4 продукти:

Vredestein Flotation Trac 710/45 R22.5 165D

Vredestein Flotation Trac
Vredestein Flotation Trac
Vredestein

Vredestein Flotation Trac710/45 R22.5 165D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
710
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
165
Индекс на брзина:
D
EAN:
8714692183454

Највисока цена:  2.268,3 €

Цена по парче

2.268,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  88,14 €

Назад кон врвот