Споредете до 4 продукти:

Vredestein Flotation Trac 520/50 R17 147D

Vredestein Flotation Trac
Vredestein Flotation Trac
Vredestein

Vredestein Flotation Trac520/50 R17 147D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
520
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
147
Индекс на брзина:
D
EAN:
8714692291593

Највисока цена:  983,7 €

Цена по парче

983,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  51,31 €

Назад кон врвот