Споредете до 4 продукти:

Vredestein Flotation + 710/45 D22.5 171A8

Vredestein

Vredestein Flotation +710/45 D22.5 171A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
710
Висина:
45
Конструкција:
D
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
171
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692220401

Највисока цена:  1.324 €

Цена по парче

1.324 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  51,31 €

Назад кон врвот