Споредете до 4 продукти:

Vredestein Flotation + 600/55 D22.5 168A8

Vredestein

Vredestein Flotation +600/55 D22.5 168A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
600
Висина:
55
Конструкција:
D
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
168
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692220388

Највисока цена:  1.135,3 €

Цена по парче

1.135,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  45,05 €

Назад кон врвот