Споредете до 4 продукти:

Vredestein Flotation + 500/50 D17 149A8

Vredestein

Vredestein Flotation +500/50 D17 149A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
500
Висина:
50
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
149
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692201042

Највисока цена:  720,6 €

Цена по парче

720,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  102,15 €

Назад кон врвот