Споредете до 4 продукти:

Vredestein Flotation + 480/45 D17 146A8

Vredestein

Vredestein Flotation +480/45 D17 146A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
480
Висина:
45
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
146
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692220425

Највисока цена:  564,9 €

Цена по парче

564,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот