Споредете до 4 продукти:

Vredestein Flotation + 400/70 D20 150A8

Vredestein

Vredestein Flotation +400/70 D20 150A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
400
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
150
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692235245

Највисока цена:  695,5 €

Цена по парче

695,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот