Споредете до 4 продукти:

Vredestein Flotation + 400/60 D15.5 145A8

Vredestein

Vredestein Flotation +400/60 D15.5 145A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
400
Висина:
60
Конструкција:
D
Дијаметар:
15.5
Индекс на товар:
145
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692076787

Највисока цена:  532,8 €

Цена по парче

532,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  50 €

Назад кон врвот