Споредете до 4 продукти:

Vredestein Flotation + 300/80 D15.3 141A8

Vredestein

Vredestein Flotation +300/80 D15.3 141A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
300
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
15.3
Индекс на товар:
141
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692174858

Највисока цена:  432,6 €

Цена по парче

432,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот