Споредете до 4 продукти:

Vredestein Flotation + 260/70 D15.3 126A8

Vredestein

Vredestein Flotation +260/70 D15.3 126A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
260
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
15.3
Индекс на товар:
126
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692174810

Највисока цена:  144,9 €

Цена по парче

144,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,72 €

Назад кон врвот