Споредете до 4 продукти:

Vredestein FAKTOR S 9.5 D24 112A8

Vredestein

Vredestein FAKTOR S9.5 D24 112A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
9.5
Конструкција:
D
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692291920

Највисока цена:  304,5 €

Цена по парче

304,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот