Споредете до 4 продукти:

Vredestein FAKTOR S 16.9 D30 137A8

Vredestein

Vredestein FAKTOR S16.9 D30 137A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
16.9
Конструкција:
D
Дијаметар:
30
Индекс на товар:
137
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692292002

Највисока цена:  798,4 €

Цена по парче

798,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот