Споредете до 4 продукти:

Vredestein FAKTOR S 16.9 D28 139A8

Vredestein

Vredestein FAKTOR S16.9 D28 139A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
16.9
Конструкција:
D
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
139
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692322273

Највисока цена:  752,5 €

Цена по парче

752,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот